
Шнекова шпаклювально-штукатурна станція S1010A
47 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1010A
- +380 (63) 771-65-04
Шпаклювальна станція зі шнековим насосом S1010A призначена для подачі та нанесення готових будівельних розчинів (стартова та фінішна шпаклівка, гіпсова штукатурка, гідроізоляція) під тиском до 50 бар за допомогою стиснутого повітря.
Можливість автоматичного вимкнення та увімкнення компресорів та електродвигуна краном на пістолеті!
Підходить як для полімерних, так і для гіпсових шпаклівок.
Нанесення матеріалів здійснюється за допомогою енергії стиснутого повітря від окремого повітряного компресора. У комплектації машини є вудка-пістолет з комплектом сопел для нанесення матеріалів "віялом".
Для проведення робіт досить заповнити бункер матеріалом і під'єднати агрегат до мережі 220 В.
Шнековий насос приводиться в дію електродвигуном. Матеріал із бункера подається шнековим насосом у вудку-пістолет. Стиснуте повітря надходить від компресора, встановленого на рамі агрегату. Розпилення матеріалу відбувається пневматичним методом, тобто розчин, що подається шнековим насосом, змішується зі стиснутим повітрям перед соплом і "розчино-повітряна" суміш розпилюється на поверхню. Продуктивність станції регулюється кількістю стиснутого повітря, обертами електричного двигуна (продуктивністю подачі шнекової пари) та соплами.
Регулювання обертів шнекової пари здійснюється потенціометром на блоці керування.
Характеристики шнекової шпаклювальної станції дають змогу використовувати її для шпаклювальних і штукатурних робіт у квартирах, офісах і котеджах.
Для зручного переміщення обладнання по підлозі агрегат встановлений на перекатному візку. Рекомендується встановлювати агрегат на рівній поверхні під час роботи.
Станція працює з такими матеріалами:
- Шпаклівки (стартові, фінішні) та штукатурки на гіпсовій, вапняній, цементній, вапняно-гіпсовій та вапняно-цементній основі з фракцією до 3 мм
- Гідроізоляція
- Вогнезахист
- Побілка
- Поліуретани
Технічні характеристики:
- Тип насоса — шнековий
- Напруга — 220 В
- Потужність електричного двигуна — 1500 Вт
- Продуктивність насоса — 0-20 л/хв (регулюється)
- Робочий тиск — до 50 бар
- Максимальна фракція (зернистість) матеріалу — 3 мм
- Довжина шлангу для матеріалу — 10 м
- Місткість бункера — 35 л
- Вага нетто — 50 кг
- Вага брутто — 60 кг
- Габарити — 89*52*80 см
Комплектація:
- Станція (бункер, шнековий насос) на рамі з колесами
- Шланг подачі матеріалу — 10 м
- Повітряний шланг
- Вудка-пістолет для нанесення матеріалу "віялом"
- Комплект змінних сопел
- Повітряний ресивер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | шнековий |
| Модель | S1010A |
| Потужність двигуна | 1500 Вт |
| Габарити | 89*52*80 см |
| Довжина шланга | 10 м |
| Продуктивність насоса | 0-20 л/хв |
| Місткість для матеріалу | 50 л |
| Вага нетто | 50 кг |
| Вага брутто | 60 кг |
| Максимальний робочий тиск | до 50 бар |
| Макс. фракція матеріалу | 3 мм |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 47 999 ₴

