
Мембраний пневматичний насос NVT-25L
12 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVT-25L
+380 (67) 384-24-80
- +380 (63) 771-65-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мембраний пневматичний насос NVT-25L забезпечує безпечне та обережне транспортування та циркуляцію як нейтральних, так і агресивних, активних рідин - розведених та концентрованих кислот, розчинників, лугів, а також в'язких, абразивних та забруднених продуктів.
Переваги апарата:
- Робота з різними рідинами, у тому числі з твердими включеннями: Відсутність щільно прилеглих і обертових частин у насосі дозволяє працювати з рідинами з вмістом механічних включень.
- Самовсмоктування: Конструкція насоса (включаючи внутрішні зворотні клапани) дозволяє забезпечити всмоктування з великої глибини навіть при сухому запуску.
- Можливість працювати всуху: Відсутність щільно прилеглих частин і частин, що труться, дозволяє працювати в режимі холостого ходу без ризику пошкоджень насоса.
- Різні продуктивності та вихідний тиск: Насоси працюють у широкому діапазоні продуктивності, управління здійснюється керуванням подачі стиснутого повітря в залежності від умов системи. Один насос може бути використаний для широкого спектру застосувань.
- Компактність установки: Насоси можна легко переміщувати до місця використання. Просто підведіть повітряну лінію, рідинні лінії та насос готовий до роботи.
- Вибухобезпечність: Насоси працюють від стисненого повітря, тому вони конструктивно вибухо-безпечні.
- Ефективність насосів залишається незмінною: Насоси не мають роторів, шестерень або поршнів, які зношуються з часом, що призводить до поступового зниження продуктивності потоку. Відповідно, ці насоси не потребують змащення та масла
Технічні характеристики:
- Тип насоса — мембранний пневматичний
- Регулятор тиску — механічний
- Продуктивність насоса - 25 л/хв
- Максимальний тиск повітря — 7 бар
- Діаметр вхідного і вихідного патрубків — 3/8"
- З'єднання до пневматичної магістралі - 1/4"
- Діаметр мембрани — 118 мм
- Потреба в стиснутому повітрі - 200 л/хв
- Максимальний діаметр твердих включень — 2 мм
- Вага нетто - 8.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | Пневмат мембрани. |
| Модель | NVT-25L |
| Продуктивність насоса | 25 мил/мін |
| Вага нетто | 8,5 Кг |
| Вхідний і вихідний діаметр | 3/8" |
| Діаметр мембрани | 118 мм |
| Потребування повітря | – 200 л/мін |
| Макс. фракція | 2 мм |
| Рег. тиску | механічний |
| Макс. тиск повітря | 7 Бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 199 ₴

