
Шліфмашина для стін і стелів DP-700A4
3 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-700A
+380 (67) 384-24-80
- +380 (63) 771-65-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна шліфувальна машина Dino-Power DP-700A4 - надійний та ергономічний інструмент для роботи в різних умовах. Рекомендуємо цю модель через доступну ціну. Тепер кожен може дозволити собі купити професійний інструмент для роботи вдома чи на вищому рівні. Однак настінний монтаж залишається найбільш культовим варіантом. Завдяки вбудованому підсвічуванню забезпечує кращий огляд при роботі у важкодоступних місцях та дозволяє працювати в погано освітлених приміщеннях. Функціональність і надійність визначають високу якість Dino-Power DP-700A4. Підсвічування складається з світлодіодної стрічки, яка забезпечує рівномірне освітлення всієї площі обробки, що забезпечує комфорт та високу якість. Його можна використовувати для обробки вертикальних та горизонтальних площин. Представлена модель міцна та дуже економічна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Модель | DP-700A4 |
| Потужність двигуна | 800 Вт |
| Габарити | 62*32*54 см |
| Вага нетто | 2,5 Кг |
| Вага брутто | 4 Кг |
| Напруга мережі | 220 В |
| О | болоти ліф. кола 1200-2300 об/мін |
| Діаметр шліф. круга | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 599 ₴

