
Безповітряний апарат для шпаклівки Dino-power X45
62 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: X45
- +380 (63) 771-65-04
Професійний агрегат Dino-power X45 належить до категорії промислових фарбувальних апаратів. Наявність електронної контрольної плати та системи SmartControl забезпечує рівномірну подачу фарби у всіх режимах роботи (при роботі на будь-якому тиску і на будь-якому розмірі сопла), що дозволяє робити високоякісне фарбування.
Агрегат ефективний у розпилення різних ЛФМ, включаючи всі види фарб і лаків; епоксидні склади; шпатківки, ґрунти, антикорозійні та вогнетривкі покриття і т.д.
Технічні характеристики Dino-power X45:
Тип насоса – поршневий
Регулятор тиску – електронний SmartControl
Напруга – 220 В
Потужність безщіткового електричного двигуна – 2000 Вт
Продуктивність насоса – 4,5 л/хв.
Максимальний діаметр сопла - 0,033 "
Максимальний тиск – 210 бар
Максимальна довжина шланга – 60 м
Довжина електричного кабелю – 3 м.
Вага нетто – 38 кг
Вага брутто – 55 кг
Габарити – 61*65*86 см
Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через магістральний фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування. Велика перевага апарату.
Комплектація Dino-power X45:
- Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X45
- Шланг високого тиску 15м.
- Пістолет для фарбування з фільтром в ручці і соплом
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудочка) 50 см
- Всмоктуючий шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів технічного обслуговування
Переваги фарбувального апарату Dino-power X45:
· Надійний безщітковий (індукційний) двигун не потребує обслуговування
· Наявний захист електронних вузлів та електродвигуна від перепадів напруги
· Апарат розташований на колісному шассі, що дозволяє легко переміщувати його по об'єкту
· Потужність апарата дозволяє працювати як на 1, так і на 2 фарбувальні пістолети одночасно
· Оптимальний розхід фарби під час виконання невеликих об’ємів робіт, при високій якості фінішного покриття завдяки рівномірній подачі фарби без пульсацій.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальний апарат може використовувати навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи йде в комплекті з апаратом. Крім того, вам знадобиться лише напруга 220 В, ємкість з фарбою, водою (для промивання апарата та шлангів після роботи).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | X45 |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Габарити | 61*65*86 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,033" |
| Продуктивність насоса | 4,5 л/мін |
| Вага нетто | 38 Кг |
| Вага брутто | 55 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 62 000 ₴






