
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X51L
82 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-51L
- +380 (63) 771-65-04
Професійний агрегат для фарбування Dino-power X51L підходить як для квартирних і офісних ремонтів, так і для промислових об'ємів по нанесенню фарб від низької до високої в'язкості. Крім того, апарат підходить для нанесення фінішних акрилових шпаклівок.
У апарата встановлено електронне регулювання і стабілізація тиску SmartControl, яка дозволяє максимально точно встановити потрібний робочий тиск машини, а також підтримувати його під час роботи (при розпиленні немає стрибків тиску-пульсацій на факелі пістолета, на відміну від апаратів з механічним регулюванням тиску).
Наявність електронної контрольної плати та системи SmartControl забезпечує рівномірну подачу фарби у всіх режимах роботи (при роботі на будь-якому тиску і на будь-якому розмірі сопла), що дозволяє робити високоякісне фарбування.
Технічні характеристики X51L:
- Тип насоса – поршневий
- Регулятор тиску – електронний SmartControl
- Напруга – 220 В
- Потужність безщіткового електричного двигуна – 2500 Вт
- Продуктивність насоса – 5,1 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,031 "
- Максимальний тиск – 210 бар
- Максимальна довжина шланга – 90 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м.
- Вага нетто – 50 кг
- Вага брутто – 68 кг
- Габарити – 61*65*87 см
- Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через магістральний фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування. Велика перевага апарату.
Комплектація X51L:
- Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X51L
- Шланг високого тиску 15м., 3/8"
- Шланг високого тиску 1 м., 1/4"
- Пістолет для фарбування з соплом
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудочка) 50 см
- Всмоктуючий шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів технічного обслуговування
Переваги фарбувального апарату X51L:
· Надійний безщітковий (індукційний) двигун не потребує обслуговування
· Наявний захист електронних вузлів та електродвигуна від перепадів напруги
· Апарат розташований на колісному шассі, що дозволяє легко переміщувати його по об'єкту
· Чудове поєднання ціни та якості. Висока якість апарата (у тому числі витратних елементів) і відносно низька вартість дозволяє окупити обладнання в короткі строки, мінімізувати витрати на технічне обслуговування і довго виконувати роботу, приносячи прибуток.
· Оптимальний розхід фарби під час виконання невеликих об’ємів робіт, при високій якості фінішного покриття завдяки рівномірній подачі фарби без пульсацій.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальний апарат може використовувати навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи йде в комплекті з апаратом. Крім того, вам знадобиться лише напруга 220 В, ємкість з фарбою, водою (для промивання апарата та шлангів після роботи).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | X51L |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Габарити | 61*65*87 См |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,37" |
| Продуктивність насоса | 5,1 л/мін |
| Вага нетто | 50 Кг |
| Вага брутто | 68 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 82 000 ₴

