
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power DP-6335i
70 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-6335I
- +380 (63) 771-65-04
Професійний агрегат Dino-power DP-6335i належить до категорії промислових фарбувальних апаратів. Наявність електронної контрольної плати та системи SmartControl забезпечує рівномірну подачу фарби у всіх режимах роботи (при роботі на будь-якому тиску і на будь-якому розмірі сопла), що дозволяє робити високоякісне фарбування.
Агрегат ефективний у розпилення різних ЛФМ, включаючи всі види фарб і лаків; епоксидні склади; шпатківки, ґрунти, антикорозійні, вогнезахист, фінішні шпаклівки.
Технічні характеристики Dino-power DP-6335i:
Тип насоса – поршневий
Регулятор тиску – електронний SmartControl
Напруга – 220 В
Потужність безщіткового електричного двигуна – 2000 Вт
Продуктивність насоса – 5 л/хв.
Максимальний діаметр сопла - 0,035 "
Максимальний тиск – 220 бар
Максимальна довжина шланга – 60 м
Довжина електричного кабелю – 3 м.
Вага нетто – 43 кг
Вага брутто – 53 кг
Габарити – 64*58*84 см
Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через магістральний фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування. Велика перевага апарату.
Комплектація Dino-power DP-6335i:
- Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power DP-6335i
- Шланг високого тиску 15м., 3/8"
- Шланг високого тиску 1 м., 1/4"
- Пістолет для фарбування з фільтром в ручці і соплом
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудочка) 50 см
- Всмоктуючий шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів технічного обслуговування
Переваги фарбувального апарату Dino-power DP-6335i:
· Надійний безщітковий (індукційний) двигун не потребує обслуговування
· Наявний захист електронних вузлів та електродвигуна від перепадів напруги
· Апарат розташований на колісному шассі, що дозволяє легко переміщувати його по об'єкту
· Потужність апарата дозволяє працювати як на 1, так і на 2 фарбувальні пістолети одночасно
· Оптимальний розхід фарби під час виконання невеликих об’ємів робіт, при високій якості фінішного покриття завдяки рівномірній подачі фарби без пульсацій.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальний апарат може використовувати навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи йде в комплекті з апаратом. Крім того, вам знадобиться лише напруга 220 В, ємкість з фарбою, водою (для промивання апарата та шлангів після роботи).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | DP-6335I |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Габарити | 64*58*84 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,035" |
| Продуктивність насоса | 5 мил/мін |
| Вага нетто | 43 Кг |
| Вага брутто | 53 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 220 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 70 000 ₴

