
Машина для прочистки каналізації та труб Dali GQ-100 (32-100мм, 390Вт) оригінал
23 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: Dali GQ-100
- +380 (63) 771-65-04
Машина для прочистки каналізації та труб Dali GQ-100 (оригінал) з електричним двигуном потужністю 390Вт дозволяє працювати з трубами діаметром від 32 до 100мм.
Основною сферою застосування апарату для прочищення каналізаційних труб Dali GQ-100 є житлово-комунальне господарство, підприємства сфери обслуговування, лікарні, у тому числі приватні будинки та квартири.
Надійність та простота поводження з цими машинами дозволить вам у найкоротші терміни усувати різні види засорів.
Особливості машини для прочищення каналізації Dali GQ-100:
- Міцна та практична конструкція у поєднанні з компактними розмірами;
- Великий вибір чистячих насадок для засорів будь-яких видів та складності;
- Усі спіралі виконані з кутої загартованої сталі;
- Можливість використовувати у роботі спеціальних секцій спіралі завдовжки по 2.3 м кожна на довжину до 30 метрів.
- Наявність перемикача.
Основні технічні характеристики:
- Модель - Dali GQ-100
- Напруга - 220 В
- Потужність двигуна - 390 Вт
- Робочий діаметр прочистки - 20-100 мм
- Максильмана робоча довжина - 30 м
- Швидкість обертів тросу - до 400 об/хв
- Ступінь захисту для вологи - IP44
- Рівень шуму - 75 Дб
- Габарити - 42*38*38 см
- Вага - 13 кг
Комплект постачання машина для очищення каналізації Dali GQ-100:
- Комплект спіралей 16 мм x 2,3 м – 6 шт;
- Барабан для перенесення спіралей – 1 шт.;
- Набір насадок для прочистки - 4 шт;
- Рукавиці - 1 компл;
- Ключ - 1 шт;
- Інструкція з експлуатації;
- Гарантійний талон.

Наша компанія являється офіційним дистрибьютором виробника Dali в Україні. Вся продукція є новою та оригінальною. Надаємо офіційну гарантію 12 місяців та постійну технічну підтримку.
Працюємо як з приватними фізичними особами, так і з юридичними особами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Dali |
| Тип машин для прочищення труб | Барабанний |
| Максимальний діаметр труби під очищення | 100 мм |
| Мінімальний діаметр труби під очищення | 32 мм |
| Максимальна довжина труби під очищення | 30 м |
| Частота обертання | 400 об/хв |
| Тип двигуна | Електричний |
| Напруга живлення | 220 В |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Вага | 13 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 380 мм |
- Ціна: 23 999 ₴






