
Насос ін'єкційний для гідроізоляції XLKT-9999
10 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: XLKT-9999
- +380 (63) 771-65-04
Ін’єкційні насоси для гідроізоляції XLKT-9999 призначені для нагнітання різних будівельних сумішей (в основному мікроемульсій та смоли) під високим тиском. Пристрої широко використовуються у завданнях з ін’єктування сумішей у бетонні, цементні та інші конструкції, щоб заповнити тріщини, пустоти.
Характерики електродвигуна і високотехнологічна конструкція поршневої системи насоса дозволяють створювати тиск до 400 бар (і це враховуючи компактність пристрою і відносно малі споживання електроенергії).
Продуктивність насосу в 1 л/хв достатньо для виконання малих і середніх по об'єму робіт.
Область застосування
Насоси знаходять своє застосування для вирішення таких задач, як:
-
Заповнення тріщини в бетонних, залізобетонних, цегляних та інших будівель;
-
Заповнення порожнеч (наприклад, між листом перекриття і стяжкою)
Переваги
Насоси мають наступні переваги:
-
Повна комплектація. У комплекті присутні манометр, шланг високого тиску і пакер.
-
Простота і зручність експлуатації. Для використання насосу не потрібно будь-яких спеціальних навичок. Завдяки невеликій вазі та габаритам можна використовувати його у тісному місці або на певній висоті (наприклад, на будівельних лісах).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | XLKT-9999 |
| Потужність двигуна | 910 Вт |
| Габарити | 44*16*40 См |
| Продуктивність насоса | 1 мил/мін |
| Вага нетто | 8 кг |
| Вага брутто | 8.7 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 400 бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 10 299 ₴





