
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power DP-X9
12 000 ₴
10 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-X9
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат DP-X9 підходить для невеликих об'ємів робіт з фарбування квартир, офісів, приміщень, дахів. Апарат може працювати з фарбою низького і середнього ступеня в'язкості - як на основі води, так і на основі розчинника.
Фарбувальний апарат Dino-power DP-X9 підходить для робіт невеликої інтенсивності, тому що у нього не передбачено системи подачі масла на поршень та ущільнюючі кільця (у більш потужних професійних апаратах передбачена можливість подачі масла на поршень для більш тривалої експлуатації такого апарата).
Апарат - невеликий і легкий, але він досить швидко справляється з фарбуванням невеличких приміщень. Для фарбування вам знадобиться лише апарат, звичайна побутова розетка і ємкість з фарбою (ну і, звичайно ж, рідина для промивки після роботи або розчинник).
Нанесення здійснюється безповітряним шляхом під високим тиском 160-180 Бар, що забезпечує високу швидкість виконання робіт, високу якість фінішного шару (набагато краще, ніж нанесення валиками або повітряними фарбопультами) та зменшення споживання фарби.
Крім того, завдяки використанню подовжувачів (вудок) можна фарбувати стелі без застосування сходів. У комплекті з апаратом йде вудка-подовжувач 30 см, але за необхідності вудку можна нарощувати, скручуючи вудки між собою (у нас є подовжувачі від 15 до 200 сантиметрів).
Апарат не потребує спеціального обслуговування. Просто промийте насосну систему і шланги після роботи.
Апарат працює без пульсації і стрибків тиску на факелі, що забезпечує максимальну якість нанесення матеріалу.
Технічні характеристики:
- Тип насоса - поршневий
- Регулятор тиску — механічний
- Потужність електричного двигуна - 0,7 кВт
- Максимальний діаметр сопла - 0,019''
- Максимальний тиск - 210 бар
- Продуктивність насоса - 1,5 л/хв
- Довжина електричного кабелю - 3 м
- Вага нетто - 7 кг
- Вага брутто - 10 кг
- Розміри - 41*32*44 см
- Матеріали, що розпилюються: фарба на основі води, розчинники, ґрунтовки, фасадні фарби та інші матеріали низької в’язкості.
Комплектація:
- безповітряний фарбопульт DP-X9
- шланг високого тиску 7,5 м
- пістолет з фільтром у ручці
- вудка (подовжувач) 30 см
- соплотримач
- сопло 517 (50 градусів кут розпилення, сопло 0,017″)
- інструкція
- гарантія на 6 місяців
У нас є всі необхідні запчастини для фарбувального апарату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Робочий тиск | 210 бар |
| Стан | Новий |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | dp-x9 |
| Потужність двигуна | 700 Вт |
| Габарити | 41*32*44 См |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,019" |
| Продуктивність насоса | 1,5 л/мін |
| Вага нетто | 7 Кг |
| Вага брутто | 10 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 10 299 ₴







