
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN A1
24 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: A1
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN A1
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN A1 – це професійний апарат безповітряного розпилення, який застосовують у таких сферах, як промисловість, будівництво, антикорозійна обробка металоконструкцій, фарбування та ізоляція бетону, тощо.
Він призначений для роботи практично з усіма лакофарбовими матеріалами, такими як морилки, лаки, ґрунтовки, водоемульсійні, масляні, акрилові, латексні фарби, клей низького і середнього ступеня в'язкості.
Велика перевага апарату! (навіть над дорожчими моделями з механічним регулюванням тиску) — немає пульсації факела при роботі з будь-яким тиском і з будь-яким розміром сопла, що дає змогу наносити фарбу максимально якісно та рівномірно (як на дорогих апаратах з електронним регулюванням тиску). Це забезпечує високу швидкість виконання робіт, високу якість фінішного шару (набагато краще, ніж нанесення валиками або повітряними фарбопультами) та зменшення споживання фарби.
У фарбувального апарату HVBAN A1 передбачена можливість подачі масла на поршень та ущільнюючі кільця, що дозволяє збільшити ресурс виробітку ремонтного комплекту насоса.
Технічні характеристики A1:
- Тип насоса — поршневий
- Регулятор тиску — електромеханічний
- Напруга — 220 В
- Потужність електричного безщіткового двигуна — 1300 Вт
- Продуктивність насоса — 2,1 л/хв
- Максимальний діаметр сопла — 0,019"
- Максимальний тиск — 220 бар
- Максимальна довжина шланга — 30 м
- Довжина електричного кабелю — 3 м
- Вага нетто — 22 кг
- Вага брутто — 25 кг
- Габарити — 41*50*54 см
- Велика перевага апарату! Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування.
Комплектація A1:
- Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN A1
- Шланг високого тиску 15 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Переваги фарбувального апарату HVBAN A1:
· Відмінне поєднання ціни та якості. Висока якість апарату (у тому числі витратних елементів) та відносно низька вартість дозволяють окупити обладнання в короткий термін, мінімізувати витрати на технічне обслуговування та тривалий час виконувати роботи, отримуючи прибуток.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальним апаратом A1 може користуватися навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи, йде в комплекті з апаратом. Додатково вам знадобиться тільки ємність із фарбою, електрика та вода або розчинник (залежно від використовуваного матеріалу) для промивання апарату та шлангів після завершення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVBAN |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2.1 літр/хв |
| Робочий тиск | 220 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | A1 |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Габарити | 41*50*54 См |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,019" |
| Продуктивність насоса | 2,1 л/мін |
| Вага нетто | 22 Кг |
| Вага брутто | 25 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 220 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Тип ел.двигуна | Без додаткового |
- Ціна: 24 499 ₴




