
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X25
35 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: X25
+380 (67) 384-24-80
- +380 (63) 771-65-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X25 призначений для роботи з матеріалами низької та середньої в'язкості, зокрема грунтівки, водоемульсійні та латексні фарби, емалі, акрили, морилки, клей без абразивних частинок.
Модель X25 Dino-power - найпотужніший поршневий апарат з механічним регулюванням тиску (у апарата немає електронних плат, що можуть "горіти" при перепадах напруги).
Технічні характеристики X25:
- Тип насоса – поршневий
- Регулятор тиску – механічний
- Напруга – 220 В
- Потужність електричного двигуна – 1400 Вт
- Продуктивність насоса – 2,4 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,025 "
- Максимальний тиск – 210 бар
- Максимальна довжина шланга – 60 м.
- Довжина електричного кабелю – 3 м.
- Вага нетто – 15,5 кг
- Вага брутто – 22 кг
- Габарити – 50*49*44 см
- Наявність компенсаційної колби запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування
Комплектація X25:
- Безповітряний фарбувальний апарат X25
- Шланг високого тиску 15м.
- Пистолет для фарбування з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Всмоктувальна система з фільтром
- Манометр
- Подовжувач (вудочка) 50 см
- Мастило для поршня
- Комплект інструментів для технічного обслуговування
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | DP-6325 |
| Потужність двигуна | 1400 Вт |
| Габарити | 50*49*44 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,025" |
| Продуктивність насоса | 2,4 л/мін |
| Вага нетто | 15,5 Кг |
| Вага брутто | 22 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 000 ₴



