
Мембраний пневматичний насос NVT-56L
21 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVT-56L
+380 (67) 384-24-80
- +380 (63) 771-65-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мембраний пневматичний насос NVT-56L забезпечує безпечне та обережне транспортування та циркуляцію як нейтральних, так і агресивних, активних рідин - розведених та концентрованих кислот, розчинників, лугів, а також в'язких, абразивних та забруднених продуктів.
Переваги апарата:
- Робота з різними рідинами, у тому числі з твердими включеннями: Відсутність щільно прилеглих і обертових частин у насосі дозволяє працювати з рідинами з вмістом механічних включень.
- Самовсмоктування: Конструкція насоса (включаючи внутрішні зворотні клапани) дозволяє забезпечити всмоктування з великої глибини навіть при сухому запуску.
- Можливість працювати всуху: Відсутність щільно прилеглих частин і частин, що труться, дозволяє працювати в режимі холостого ходу без ризику пошкоджень насоса.
- Різні продуктивності та вихідний тиск: Насоси працюють у широкому діапазоні продуктивності, управління здійснюється керуванням подачі стиснутого повітря в залежності від умов системи. Один насос може бути використаний для широкого спектру застосувань.
- Компактність установки: Насоси можна легко переміщувати до місця використання. Просто підведіть повітряну лінію, рідинні лінії та насос готовий до роботи.
- Вибухобезпечність: Насоси працюють від стисненого повітря, тому вони конструктивно вибухо-безпечні.
- Ефективність насосів залишається незмінною: Насоси не мають роторів, шестерень або поршнів, які зношуються з часом, що призводить до поступового зниження продуктивності потоку. Відповідно, ці насоси не потребують змащення та масла
Технічні характеристики:
- Тип насоса — мембранний пневматичний
- Регулятор тиску — механічний
- Продуктивність насоса — 56 л/хв
- Максимальний тиск повітря — 7 бар
- Діаметр вхідного і вихідного патрубків 3/4"
- З'єднання до пневматичної магістралі - 1/4"
- Діаметр мембрани 142 мм
- Потреба в стиснутому повітрі — 380 л/хв
- Максимальний діаметр твердих включень — 3 мм
- Вага нетто — 12 кілограмів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | Пневмат мембрани. |
| Модель | NVT-56L |
| Продуктивність насоса | 56 л/мін |
| Вага нетто | 12 Кг |
| Вхідний і вихідний діаметр | 3/4" |
| Діаметр мембрани | 142 мм |
| Потребування повітря | – 380 л/мін |
| Рег. тиску | механічний |
| М | акс. фракція 3 мм |
| Макс. тиск повітря | 7 Бар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 299 ₴

