
Шліфмашина для стін і стель DP-3000FC Вакуум
5 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-3000FC
- +380 (63) 771-65-04
Пилосос для роботи не потрібний!!
Універсальна машина, легка в обслуговуванні. Призначена для шліфування штукатурки та гшпаклювання.
Сфери застосування
За допомогою шліфувальної машини можна виконувати безліч робіт, пов'язаних зі шліфуванням поверхні, куди також належать:
-
Вирівнювання поверхні після нанесення шпаклювання або цементного розчину;
-
Зняття застарілого шару фарби, шпаклювання, лаку тощо;
-
Чищення підлог від осаджень, що утворюються під час виконання ремонтних робіт;
-
Видалення зі стін залишків клинків шпалер тощо.
Шліфмашини мають такі переваги:
-
Висока продуктивність робіт за малої маси (всього 4,1 кг);
-
Простота експлуатації та легкість обслуговування (легко змінювати шліфувальні диски, очищати машинку після використання, профілактику);
-
Підтримка більшості сучасних шліфувальних дисків (з 225 мм діаметром);
-
Знімна передня пластикова кришка дає змогу шліфувати краї стін і кути
-
Висока якість обладнання (для виготовлення машинки використовуються надійні матеріали та просунуті технології).
Комплектація:
- Шліфувальна машина (жираф);
- Сумка для пилу (пилозбірник);
- 6 шліфувальних кругів d-225 mm різної зернистості (80, 100, 120, 150, 180, 240)
- Гофра для під'єднання пилозбірника (пилососа)
- Інструкція;
- Гарантія — 12 місяців;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Модель | DP-3000FC |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Габарити | 126*29*25 См |
| Вага нетто | 4,5 Кг |
| Вага брутто | 6 Кг |
| Напруга мережі | 220 В |
| О | бороти ліф. кола 800-1700r об/мін |
| Діаметр шліф. круга | 225 мм |
- Ціна: 5 999 ₴

