
Безповітряний апарат для шпаклівки X-80L
119 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: X-80L
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний апарат для шпаклівки Dino-power X80L - потужний агрегат для великих об'ємів фарбування та нанесення шпаклівки.. Агрегат призначений для роботи з матеріалами низької та середньої в'язкості, зокрема грунтівки, водоемульсійні та латексні фарби, емалі, акрили, морилки, клей, шпаклівка, вогнезахист, гідроізоляція.
Наявність електронної контрольної плати та системи SmartControl забезпечує рівномірну подачу фарби у всіх режимах роботи (при роботі на будь-якому тиску і на будь-якому розмірі сопла), що дозволяє робити високоякісне фарбування.
Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через магістральний фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування. Велика перевага апарату.
Потужний безщітковий двигун промислового типу - безвідмовність у роботі та екстремально високий робочий ресурс.
Технічні характеристики Dino-power X80L:
- Тип насоса – поршневий
- Регулятор тиску – електронний SmartControl
- Напруга – 220 В
- Потужність безщіткового електричного двигуна – 4000 Вт
- Продуктивність насоса – 10 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,049 "
- Максимальний тиск – 210 бар
- Максимальна довжина шланга – 90 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м.
- Вага нетто – 70 кг
- Вага брутто – 100 кг
- Габарити – 93*68*95 см
Комплектація Dino-power X80L:
- Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X80L
- Шланг високого тиску 15м., 3/8"
- Шланг високого тиску 1 м., 1/4"
- Пістолет для фарбування з соплом
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудочка) 50 см
- Всмоктуючий шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів технічного обслуговування
Аппарати однаково ефективно розпилюють такі ЛФМ, як:
- Лакі і фарби;
- Декоративні шпаталавки, грунтовки;
- Огни захисні, фактичні і антикорозійні покриття;
- Алкідні та епоксичні склади та інші лакокрасові речовини;
- Шпатківки фінішні.
- Шпатківки стартові.
Основні переваги Dino-power X80L:
- Наявний захист електронних вузлів та електродвигуна від перепадів напруги
- Надійний безщітковий (індукційний) двигун не потребує обслуговування
- Високоякісна збірка. Складові компоненти апарату виготовлені із високоміцних матеріалів.
- Висока продуктивність при невеликій масі та габаритних розмірах. Мобільність.
- Силовий агрегат Dino-power X80L встановлений на віз із колесами.
- Фарбувальний апарат може використовувати навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи йде в комплекті з апаратом.
- Максимально економна витрата лакофарбового матеріалу.
- Можливість працювати на 2-3 пости одночасно при фарбуванні
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Виробник | RotMAX |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | X-80L |
| Потужність двигуна | 4000 Вт |
| Габарити | 93*68*95 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,047" |
| Продуктивність насоса | 10 мил/мін |
| Вага нетто | 70 Кг |
| Вага брутто | 95 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 220 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Тип ел.двигуна | Без додаткового |
- Ціна: 119 999 ₴








