
Безповітряний апарат для шпаклівки RotMAX NVT-8000TX
95 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVT-8000TX
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний апарат для шпаклівки RotMAX NVT-8000TX - потужний агрегат для великих об'ємів фарбування та нанесення шпаклівки.. Агрегат призначений для роботи з матеріалами низької та середньої в'язкості, зокрема грунтівки, водоемульсійні та латексні фарби, емалі, акрили, морилки, клей, шпаклівка, вогнезахист, гідроізоляція.
І принципова відмінність цієї моделі від інших потужних поршневих агрегатів - відсутність електронних компонентів (контрольної плати, дисплейної плати, датчика тиску), які можуть виходити з ладу при передах напруги в мережі.
"Мозком" апарата є перетворювач частоти виробництва корпорації DELTA. Набагато надійніший варіант у порівнянні зі звичайними електронними платами, тому саме ця модель найчастіше використовується на виробництвах, де можливі перепади напруги в мережі.
Наявність перетворювача частоти DELTA , який керує роботою електричного двигуна і дозволяє регулювати обертив залежності від в'язкості матеріалу, що подається. Перетворювач також забезпечує плавний пуск і зупинку двигуна, що знижує пускові навантаження та економить до 50% енергоспоживання.
Потужний безщітковий двигун промислового типу - безвідмовність у роботі та екстремально високий робочий ресурс.
Технічні характеристики Rotmax NVT-8000TX:
- Тип насоса – поршневий
- Регулятор тиску – механічний
- Напруга – 220 В
- Потужність безщіткового електричного двигуна – 3000 Вт
- Продуктивність насоса – 8,5 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,043 "
- Максимальний тиск – 230 бар
- Максимальна довжина шланга – 90 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м.
- Вага нетто – 65 кг
- Вага брутто – 95 кг
- Габарити – 56*69*79 см
Комплектація Rotmax NVT-8000TX:
- Безповітряний фарбувальний апарат Rotmax NVT-8000TX
- Шланг високого тиску 15м., 3/8"
- Шланг високого тиску 1 м., 1/4"
- Пістолет для фарбування з соплом
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудочка) 50 см
- Всмоктуючий шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів технічного обслуговування
Аппарати однаково ефективно розпилюють такі лакочні матеріали, як:
- Лакі і фарби;
- Декоративні шпаталавки, грунтовки;
- Огни захисні, фактичні і антикорозійні покриття;
- Алкідні та епоксичні склади та інші лакокрасові речовини;
- Шпатківки фінішні.
- Шпатківки стартові.
Основні переваги Rotmax NVT-8000TX:
- Високоякісна збірка. Складові компоненти апарату виготовлені із високоміцних матеріалів.
- Висока продуктивність при невеликій масі та габаритних розмірах. Мобільність.
- Силовий агрегат Rotmax NVT-8000TX встановлений на віз із колесами.
- Максимально економна витрата лакофарбового матеріалу.
- Відсутність ніжних електронних компонентів, які можуть виходити з ладу при перепадах напруги.
- Можливість працювати на 2-3 пости одночасно при фарбуванні
У вас також є модифікація на 380 В.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | NVT-8000TX |
| Потужність двигуна | 3000 Вт |
| Габарити | 56*69*79 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,043" |
| Продуктивність насоса | 8,5 л/мін |
| Вага нетто | 65 Кг |
| Вага брутто | 95 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 230 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 95 000 ₴










