
Шнекова шпаклювально-штукатурна станція S1030
77 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: S1030
- +380 (63) 771-65-04
Шпаклювальна станція зі шнековим насосом та безщітковим двигуном S1030 призначена для подачі і нанесення готових будівельних розчинів під тиском до 40 бар і їх розпилення за допомогою стиснутого повітря.
Можливість автоматичного вимкнення та увімкнення компресорів та електродвигуна краном на пістолеті.
Підходить для акрилових, полімерних і гіпсових шпаклівок.
Для роботи станції необхідний компресор!
Нанесення матеріалу відбувається за допомогою енергії стиснутого повітря від компресора та від тиску подачі шнекової пари.
У комплектації машина має вудку-пістолет для нанесення шпаклівки. Таким чином, для проведення робіт достатньо підключити компресор, заповнити бункер матеріалом та підключити агрегат до мережі 220В.
Шнековий насос приводиться в дію електродвигуном. Матеріал з бункера подається шнековим насосом у вудку-пістолет. Стиснуте повітря надходить від компресора одразу до вудки-розпилювача. Розпилення матеріалу відбувається пневматичним способом, тобто розчин, що подається насосом, змішується зі стиснутим повітрям і "розчинно-повітряна" суміш розпилюється на поверхню. Продуктивність розпилення регулюється кількістю стиснутого повітря, обертами двигуна (подачею шнекової пари) та соплами.
Регулювання обертів приводу насоса здійснюється потенціометром на блоці керування.
Характеристики дають можливість використання установки для нанесення шпаклівки та гіпсової штукатурки у квартирах, офісах, котеджах.
Для зручного пересування обладнання по підлозі агрегат встановлений на колісному шасі. Рекомендується працювати агрегатом на рівній поверхні.
Станція працює з такими матеріалами:
- Шпаклівки і штукатурки на гіпсовій, вапняковій, цементній, вапно-гіпсовій основі з фракцією до 4 мм
- Гідроізоляція
- Вогнезахист
- Побілка
- Поліуретани
- Клей
- Ґрунтовки
Технічні характеристики:
- Тип насоса - шнековий
- Напруга - 220 В
- Потужність електричного безщіткового двигуна - 2200 Вт
- Продуктивність насоса - 0-15 л/хв (регулюється)
- Робочий тиск - до 40 бар
- Максимальна фракція (зернистість) матеріалу - 4 мм
- Довжина шлангу для матеріалу - 15 м
- Місткість бункера - 50 л
- Вага нетто - 54 кг
- Вага брутто - 58 кг
- Габарити - 110*55*82 см
Комплектація:
- Станція (бункер, шнековий насос) на рамі з колесами
- Шланг для матеріалу - 15 м
- Повітряний шланг
- Пістолет для нанесення матеріалу
- Комплект сопел
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | шнековий |
| Модель | S1030 |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Габарити | 110*55*82 см |
| Довжина шланга | 15 м |
| Продуктивність насоса | 0-15 л/мін |
| Місткість для матеріалу | 50 Л. |
| Вага нетто | 54 Кг |
| Вага брутто | 58 Кг |
| Максимальний робочий тиск | -до 40 Бар |
| Макс. фракція матеріалу | 4 мм |
| Напруга мережі | 230 В |
- Ціна: 77 000 ₴

