
Шнекова шпаклювальна станція NVT-100 з ресивером
34 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVT-100
- +380 (63) 771-65-04
Шпаклювальна станція зі шнековим насосом NVT-100 із вбудованим компресором призначена для подачі та нанесення готових будівельних розчинів (стартова та фінішна шпаклівка, гіпсова штукатурка, гідроізоляція) під тиском до 20 бар за допомогою стиснутого повітря.
Підходить як для полімерних, так і для гіпсових шпаклівок.
В комплекті є все для повноцінної роботи станції.
Нанесення матеріалів здійснюється за допомогою енергії стиснутого повітря від вбудованого повітряного компресора. У комплектації машини є вудка-пістолет з комплектом сопел для нанесення матеріалів "віялом".
Для проведення робіт достатньо заповнити бункер матеріалом і під'єднати агрегат до мережі 220 В.
Шнековий насос приводиться в дію електродвигуном. Матеріал із бункера подається шнековим насосом у вудку-пістолет. Стиснуте повітря надходить від компресора, встановленого на рамі агрегату. Розпилення матеріалу відбувається пневматичним методом, тобто розчин, що подається шнековим насосом, змішується зі стиснутим повітрям перед соплом і "розчино-повітряна" суміш розпилюється на поверхню. Продуктивність станції регулюється кількістю стиснутого повітря, обертами електричного двигуна (продуктивністю подачі шнекової пари) та соплами.
Регулювання обертів шнекової пари здійснюється потенціометром на блоці керування.
Характеристики шнекової шпаклювальної станції дають змогу використовувати її для шпаклювальних і штукатурних робіт у квартирах, офісах і котеджах.
Для зручного переміщення обладнання по підлозі агрегат встановлений на перекатному візку. Рекомендується встановлювати агрегат на рівній поверхні під час роботи.
Станція працює з такими матеріалами:
- Шпаклівки (стартові, фінішні) та штукатурки на гіпсовій, вапняній, цементній, вапняно-гіпсовій та вапняно-цементній основі з фракцією до 2 мм
- Гідроізоляція
- Вогнезахист
- Побілка
- Поліуретани
Технічні характеристики:
- Тип насоса — шнековий
- Напруга — 220 В
- Потужність електричного двигуна — 1300 Вт
- Продуктивність насоса — 0-10 л/хв (регулюється)
- Робочий тиск — до 20 бар
- Максимальна фракція (зернистість) матеріалу — 2 мм
- Довжина шлангу для матеріалу — 7,5 м
- Місткість бункера — 20 л
- Вага нетто — 40 кг
- Вага брутто — 55 кг
- Габарити — 74*49*95 см
Комплектація:
- Станція (бункер, шнековий насос, компресор) на рамі з колесами
- Шланг подачі матеріалу — 7,5 м
- Повітряний шланг
- Вудка-пістолет для нанесення матеріалу "віялом"
- Комплект змінних сопел
- Повітряний ресивер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | шнековий |
| Модель | NVT-100 |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Габарити | 74*49*95 см |
| Довжина шланга | 7.5 м |
| Продуктивність насоса | 0-10 л/мін |
| Місткість для матеріалу | 20 л |
| Вага нетто | 40 Кг |
| Вага брутто | 55 Кг |
| Максимальний робочий тиск | -до 20 Бар |
| Потужність компресора | 1550 Вт |
| Макс. фракція матеріалу | 2 мм |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 34 000 ₴




