
Безповітряний фарбувальний апарат DP-7000
72 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-7000
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат високого тиску з мембранним насосом DP-7000 призначений для проведення професійних фарбувальних робіт середнього і великого об'єму. Апарат може працювати з фарбами низької, середньої та високої в’язкості, такими як ґрунтовки, водоемульсійні та латексні фарби, емалі, акрили, морилки, клей, побілка.
Фарбувальний апарат DP-7000 встановлений на колісному шасі (рама зроблена з нержавіючої сталі), що дозволяє без перешкод пересувати апарат по об'єкту.
Мембранне фарбувальне обладнання є надійним і невибагливим в обслуговуванні. Завдяки тому, що в апарат встановлено індукційний (безщітковий) двигун, він працює набагато тихіше за інші двигуни та не потребує постійного обслуговування
Цей апарат підходить для виконання серйозних обсягів робіт на великих площах.
Він чудово впорається з такими завданнями, як фарбування ангарів, цехів, фасадів будівель, антикорозійна обробка великогабаритного обладнання, фарбування кузовів великого автотранспорту. При всій його потужності та обсягах, які він може виконувати, апарат підходить і для невеликих об'ємів фарбування, при використанні сопла з меншим діаметром.
Переваги DP-7000:
- Бункер з нержавіючої сталі на 20 літрів
- Висока продуктивність - висока швидкість роботи
- Простота обслуговування (заміна ремкомплекту, мембрани - 15 хвилин)
- Великі пневматичні колеса - простота в переміщенні
- Широкий спектр нанесення ЛФМ (емалі, ґрунтовки, водоемульсійні, латексні, акрилові фарби, мастики, гідроізоляційні, вогнезахисні склади).
- Відсутність електроніки, на роботу якої можуть впливати перепади напруги в мережі
- Можливість підключення до 3-х фарбувальних пістолетів
- Можливість встановлення апарата як у горизонтальному, так і вертикальному положенні.
Технічні характеристики:
- Тип насосу — мембранний
- Регулятор тиску – механічний
- Напруга – 220 В
- Потужність електричного двигуна – 3200 Вт
- Продуктивність насоса – 7 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,042"
- Максимальний тиск – 250 бар
- Максимальна довжина шлангу – 90 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м
- Вага нетто – 90 кг
- Вага брутто – 101 кг
- Габарити – 120*75*65 см
Комплектація:
- Безповітряний фарбувальний апарат DP-7000
- Шланг високого тиску 15 м, 3/8"
- Шланг високого тиску 1 м, 1/4"
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Матеріали для розпилення: фарба, розчинники, ґрунтовки, фасадні фарби та інші матеріали низької, середньої та високої в’язкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | мембранний |
| Модель | DP-7000 |
| Потужність двигуна | 3200 Вт |
| Габарити | 120*75*65 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,042" |
| Продуктивність насоса | 7 мил/мін |
| Вага нетто | 90 Кг |
| Вага брутто | 101 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 250 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 72 000 ₴




