
Безповітряний фарбувальний апарат NVT-SF7000
64 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVT-SF7000
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат високого тиску з мембранним насосом NVT-SF7000 призначений для проведення професійних фарбувальних робіт середнього і великого об'єму. Апарат може працювати з фарбами низької, середньої та високої в’язкості.
Фарбувальний апарат NVT-SF7000 встановлений на колісному шасі (рама зроблена з нержавіючої сталі), що дозволяє без перешкод пересувати апарат по об'єкту.
Мембранне фарбувальне обладнання є надійним і невибагливим в обслуговуванні. Завдяки тому, що в апарат встановлено індукційний (безщітковий) двигун, він працює набагато тихіше за інші двигуни та не потребує постійного обслуговування
Цей апарат підходить для виконання серйозних обсягів робіт на великих площах.
Він чудово впорається з такими завданнями, як фарбування ангарів, цехів, фасадів будівель, антикорозійна обробка великогабаритного обладнання, фарбування кузовів великого автотранспорту. При всій його потужності та обсягах, які він може виконувати, апарат підходить і для невеликих об'ємів фарбування, при використанні сопла з меншим діаметром.
Переваги NVT-SF7000:
- Висока продуктивність - висока швидкість роботи
- Простота обслуговування (заміна ремкомплекту, мембрани - 15 хвилин)
- Великі пневматичні колеса - простота в переміщенні
- Широкий спектр нанесення ЛФМ (емалі, ґрунтовки, водоемульсійні, латексні, акрилові фарби, мастики, гідроізоляційні, вогнезахисні склади).
- Відсутність електроніки, на роботу якої можуть впливати перепади напруги в мережі
- Можливість підключення до 2-х фарбувальних пістолетів
- Можливість встановлення апарата як у горизонтальному, так і вертикальному положенні.
- Додатково на агрегат можна встановити двадцятилітровий бункер з нержавіючої сталі для отримання можливості наносити фінішні шпаклівки та аналогічні за густотою матеріали.
Технічні характеристики:
- Тип насосу — мембранний
- Регулятор тиску – механічний
- Напруга – 220 В
- Потужність електричного двигуна – 2000 Вт
- Продуктивність насоса – 7 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,039"
- Максимальний тиск – 250 бар
- Максимальна довжина шлангу – 90 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м
- Вага нетто – 78 кг
- Вага брутто – 84 кг
- Габарити – 89*63*69 см
Комплектація:
- Безповітряний фарбувальний апарат NVT-SF7000
- Шланг високого тиску 15 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Матеріали для розпилення: фарба, розчинники, ґрунтовки, фасадні фарби та інші матеріали низької, середньої та високої в’язкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | мембранний |
| Модель | NVT-SF7000 |
| Потужність двигуна | 2000 Вт |
| Габарити | 89*63*69 См |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,039" |
| Продуктивність насоса | 7 мил/мін |
| Вага нетто | 78 Кг |
| Вага брутто | 84 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 250 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 64 999 ₴




