
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-270
49 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EP-270
- +380 (63) 771-65-04
Поршневий безповітряний фарбувальний апарат EP-270 - потужний пристрій з електронним регулюванням і стабілізацією тиску SmartControl, яка дозволяє максимально точно встановити необхідний тиск і підтримувати його під час роботи (під час фарбування немає стрибків тиску на факелі, на відміну від апаратів з механічним регулюванням тиску).
Наявність електронної контрольної плати забезпечує рівномірну подачу фарби в усіх режимах роботи (при роботі з будь-яким тиском і з будь-яким розміром сопла), що дозволяє здійснювати високоякісне фарбування
Поршневий фарбувальний апарат HVBAN EP-270 призначений для роботи практично з усіма лакофарбовими матеріалами, такими як морилки, лаки, ґрунтовки, водоемульсійні, масляні, акрилові, латексні фарби, клей низького, середнього та високого ступеня в'язкості.
!!! Основна відмінність моделі EP-270 від інших фарбувальних апаратів HVBAN - це керамічне покриття внутрішніх стінок циліндра насоса, а також поршень з керамічною вставкою, що дозволяє збільшити ресурс роботи насоса (ремонтного комплекту).
Технічні характеристики EP-270:
· Тип насоса – поршневий
· Регулятор тиску – електронний SmartControl
· Напруга – 220 В
· Потужність безщіткового електричного двигуна – 1300 Вт
· Продуктивність насоса – 2,7 л/хв
· Максимальний діаметр сопла - 0,025"
· Максимальний тиск – 227 бар
· Максимальна довжина шланга – 60 м
· Довжина електричного кабелю – 3 м
· Вага нетто – 22 кг
· Вага брутто – 25 кг
· Габарити – 41*50*54 см
· Велика перевага апарату! Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування.
Комплектація EP-270:
- Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-270
- Шланг високого тиску 15 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Мастило для поршня
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів для технічного обслуговування
Переваги фарбувального апарату EP-270:
· Надійний безщітковий (індукційний) двигун не потребує обслуговування
· Наявний захист електронних вузлів та електродвигуна від перепадів напруги
· Чудове поєднання ціни та якості. Висока якість апарату (у тому числі витратних елементів) та відносно низька вартість дозволяють окупити обладнання в короткий термін, мінімізувати витрати на технічне обслуговування та тривалий час виконувати роботи, отримуючи прибуток.
· Оптимальний розхід фарби під час виконання невеликих об’ємів робіт, при високій якості фінішного покриття, завдяки рівномірній подачі фарби без пульсацій.
· Невелика вага і компактні розміри апарата дозволяють без труднощів пересувати його по будівельному об’єкту, а також перевозити в багажнику будь - якого легкового автомобіля.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальним апаратом EP-270 може користуватися навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи, йде в комплекті з апаратом. Додатково вам знадобиться тільки ємність із фарбою, електрика та вода або розчинник (залежно від використовуваного матеріалу) для промивання апарату та шлангів після завершення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVBAN |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2.7 літр/хв |
| Робочий тиск | 227 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | EP-270 |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,025" |
| Потужність двигуна | 1300 Вт |
| Габарити | 41*50*54 См |
| Продуктивність насоса | 2,7 л/мін |
| Вага нетто | 22 Кг |
| Вага брутто | 25 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 227 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 49 999 ₴










