
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-230
44 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EP-230
- +380 (63) 771-65-04
Поршневий безповітряний фарбувальний апарат EP-230 - апарат з електронним регулюванням і стабілізацією тиску SmartControl, яка дозволяє максимально точно встановити необхідний тиск і підтримувати його під час роботи (під час фарбування немає стрибків тиску на факелі, на відміну від апаратів з механічним регулюванням тиску).
Наявність електронної контрольної плати забезпечує рівномірну подачу фарби в усіх режимах роботи (при роботі з будь-яким тиском і з будь-яким розміром сопла), що дозволяє здійснювати високоякісне фарбування
На відміну від попередньої моделі EP-210 (2.1 л/хв), у EP-230 (2.3 л/хв) встановлено безщітковий електричний двигун. Двигун має високу надійність і не вимагає обслуговування на відміну від двигунів зі щітками. Крім того, електродвигун не схильний до потенційного виходу з ладу через забруднення колекторного вузла будівельним пилом.
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-230 – це професійний апарат безповітряного розпилення, який застосовують у таких сферах, як промисловість, будівництво, антикорозійна обробка металоконструкцій, фарбування та ізоляція бетону, тощо.
Поршневий апарат призначений для роботи з матеріалами низької та середньої в'язкості, такими як ґрунтовки, водоемульсійні та латексні фарби, емалі, акрили, морилки, клей без абразивних частинок.
Технічні характеристики EP-230:
- Тип насоса – поршневий
- Регулятор тиску – електронний SmartControl
- Напруга – 220 В
- Потужність безщіткового електричного двигуна – 1100 Вт
- Продуктивність насоса – 2,3 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,023"
- Максимальний тиск – 227 бар
- Максимальна довжина шланга – 45 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м
- Вага нетто – 18 кг
- Вага брутто – 22 кг
- Габарити – 50*42*48 см
- Велика перевага апарату! Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування.
Комплектація EP-230:
- Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-230
- Шланг високого тиску 15 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Мастило для поршня
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
- Комплект інструментів для технічного обслуговування
Переваги фарбувального апарату EP-230:
· Надійний безщітковий (індукційний) двигун не потребує обслуговування
· Наявний захист електронних вузлів та електродвигуна від перепадів напруги
· Чудове поєднання ціни та якості. Висока якість апарату (у тому числі витратних елементів) та відносно низька вартість дозволяють окупити обладнання в короткий термін, мінімізувати витрати на технічне обслуговування та тривалий час виконувати роботи, отримуючи прибуток.
· Оптимальний розхід фарби під час виконання невеликих об’ємів робіт, при високій якості фінішного покриття, завдяки рівномірній подачі фарби без пульсацій.
· Невелика вага і компактні розміри апарата дозволяють без труднощів пересувати його по будівельному об’єкту, а також перевозити в багажнику будь - якого легкового автомобіля.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальним апаратом EP-230 може користуватися навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи, йде в комплекті з апаратом. Додатково вам знадобиться тільки ємність із фарбою, електрика та вода або розчинник (залежно від використовуваного матеріалу) для промивання апарату та шлангів після завершення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVBAN |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2.3 літр/хв |
| Робочий тиск | 227 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | EP-230 |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,023" |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Габарити | 50*42*48 см |
| Продуктивність насоса | 2,3 л/мін |
| Вага нетто | 18 Кг |
| Вага брутто | 22 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 227 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 44 999 ₴









