
Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-210
29 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EP-210
- +380 (63) 771-65-04
Поршневий безповітряний апарат EP-210 – перша модель з лінійки апаратів HVBAN з електронним регулюванням і стабілізацією тиску SmartControl, яка дозволяє максимально точно встановити необхідний тиск і підтримувати його під час роботи (під час фарбування немає стрибків тиску на факелі, на відміну від апаратів з механічним регулюванням тиску).
Наявність електронної контрольної плати забезпечує рівномірну подачу фарби в усіх режимах роботи (при роботі з будь-яким тиском і з будь-яким розміром сопла), що дозволяє здійснювати високоякісне фарбування
Поршневий фарбувальний апарат HVBAN EP-210 призначений для роботи з такими матеріалами, як морилки, лаки, ґрунтовки, водоемульсійні, масляні, акрилові, латексні фарби, клей низького ступеня в'язкості.
Технічні характеристики EP-210:
- Тип насоса — поршневий
- Регулятор тиску — електронний Smartcontrol
- Напруга — 220 В
- Потужність електричного двигуна — 900 Вт
- Продуктивність насоса — 2,1 л/хв
- Максимальний розмір сопла — 0,019"
- Максимальний тиск — 210 бар
- Максимальна довжина шланга - 45 м
- Довжина електричного кабелю - 3 м
- Вага нетто — 18 кг
- Вага брутто - 21 кг
- Габарити - 48*45*44 см
- Велика перевага апарату! Наявність великої компенсаційної колби дає можливість додатково фільтрувати матеріал через фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування.
Комплектація EP-210:
- Безповітряний фарбувальний апарат HVBAN EP-210
- Шланг високого тиску 15 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Мастило для поршня
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Переваги фарбувального апарату HVBAN EP-210:
· Відмінне поєднання ціни та якості. Висока якість апарату (у тому числі витратних елементів) та відносно низька вартість дозволяють окупити обладнання в короткий термін, мінімізувати витрати на технічне обслуговування та тривалий час виконувати роботи, отримуючи прибуток.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальним апаратом EP-210 може користуватися навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи, йде в комплекті з апаратом. Додатково вам знадобиться тільки ємність із фарбою, електрика та вода або розчинник (залежно від використовуваного матеріалу) для промивання апарату та шлангів після завершення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HVBAN |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2.1 літр/хв |
| Робочий тиск | 210 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | EP-210 |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,019" |
| Потужність двигуна | 900 Вт |
| Габарити | 48*45*44 См |
| Продуктивність насоса | 2,1 л/мін |
| Вага нетто | 18 Кг |
| Вага брутто | 21 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 29 999 ₴










