
Безповітряний фарбувальний апарат DF-330
32 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: DF-330
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат високого тиску з мембранним насосом DF-330 призначений для проведення професійних фарбувальних робіт середнього та великого об'єму. Апарат може працювати з фарбами низької та середньої в’язкості, такими як ґрунтовки, водоемульсійні та латексні фарби, емалі, акрили, морилки, клей без абразивних частинок.
Фарбувальний апарат DF-330 встановлений на колісному шасі (рама зроблена з нержавіючої сталі), що дозволяє без перешкод пересувати апарат по об'єкту.
Мембранне фарбувальне обладнання є надійним і невибагливим в обслуговуванні. Завдяки тому, що в апарат встановлено індукційний (безщітковий) двигун, він працює набагато тихіше за інші двигуни та не потребує постійного обслуговування.
Переваги мембранних фарбувальних апаратів:
- Висока продуктивність - висока швидкість роботи
- Простота обслуговування (заміна ремкомплекту, мембрани - 15 хвилин)
- Великі пневматичні колеса - простота в переміщенні
- Широкий спектр нанесення ЛФМ (емалі, ґрунтовки, водоемульсійні, латексні, акрилові фарби).
- Відсутність електроніки, на роботу якої можуть впливати перепади напруги в мережі
Технічні характеристики:
- Тип насосу — мембранний
- Регулятор тиску – механічний
- Напруга – 220 В
- Потужність електричного двигуна – 2200 Вт
- Продуктивність насоса – 4 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,027"
- Максимальний тиск – 250 бар
- Максимальна довжина шлангу – 45 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м
- Вага нетто – 36 кг
- Вага брутто – 38 кг
- Габарити – 67*53*58 см
Комплектація:
- Безповітряний фарбувальний апарат DF-330
- Шланг високого тиску 10 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг із фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Матеріали для розпилення: фарба, розчинники, ґрунтовки, фасадні фарби та інші матеріали низької та середньої в’язкості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 4 літр/хв |
| Робочий тиск | 250 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | мембранний |
| Модель | DF-330 |
| Потужність двигуна | 2200 Вт |
| Габарити | 67*53*58 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,027" |
| Продуктивність насоса | 4 мил/мін |
| Вага нетто | 36 Кг |
| Вага брутто | 38 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 250 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 32 000 ₴

