
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X20i
27 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: X20i
- +380 (63) 771-65-04
Поршневий безповітряний апарат Dino-power X20i - перша модель з лінійки апаратів виробника з електронним регулюванням і стабілізацією тиску SmartControl, яка дозволяє максимально точно встановити необхідний тиск і підтримувати його під час роботи (під час фарбування немає стрибків тиску на факелі, на відміну від апаратів з механічним регулюванням тиску).
Наявність електронної контрольної плати забезпечує рівномірну подачу фарби в усіх режимах роботи (при роботі з будь-яким тиском і з будь-яким розміром сопла), що дозволяє здійснювати високоякісне фарбування
Поршневий фарбувальний апарат Dino-power X20i призначений для роботи з такими матеріалами, як морилки, лаки, ґрунтовки, водоемульсійні, масляні, акрилові, латексні фарби, клей низького ступеня в'язкості.
Апарат Dino-Power X20i стане ідеальним помічником для професійного маляра, що виконує невеликі та середні обсяги робіт з фарбування не надто густими лакофарбовими матеріалами, такими як морилки, лаки, ґрунтовки, масляні, акрилові та не надто густі латексні фарби, а також інші матеріали аналогічної в'язкості без вмісту абразивних частинок.
Технічні характеристики X20i:
- Тип насоса – поршневий
- Регулятор тиску – електронний SmartControl
- Напруга – 220 В
- Потужність безщіткового електричного двигуна – 1100 Вт
- Продуктивність насоса – 2,0 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,021"
- Максимальний тиск – 210 бар
- Максимальна довжина шлангу – 30 м.
- Довжина електричного кабелю – 3 м.
- Вага нетто – 15 кг
- Вага брутто – 20 кг
- Габарити – 48*43*52 см
- Велика перевага апарату! Наявність великої компенсаційної колби дає змогу додатково фільтрувати матеріал через магістральний фільтр та запобігає пульсації факела (матеріалу) під час фарбування.
Комплектація X20i:
- Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power X20i
- Шланг високого тиску 15м.
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Мастило для поршня
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Переваги фарбувального апарату X20і:
· Відмінне поєднання ціни та якості. Висока якість апарату (у тому числі витратних елементів) і відносно низька вартість дозволяють окупити обладнання в короткі строки, мінімізувати витрати на технічне обслуговування та тривалий час виконувати роботи, приносячи прибуток.
· Оптимальна витрата фарби при виконанні невеликих обсягів робіт, за підвищених вимог до якості фінішного покриття. Наприклад, внутрішнє оздоблення житлових чи адміністративних приміщень. За допомогою фарбувального апарату X20і ви можете швидко, а головне якісно пофарбувати великі площі стін та стель.
· Невелика вага і компактні розміри апарата дозволяють без труднощів пересувати його по будівельному об’єкту, а також перевозити обладнання в багажнику будь - якого легкового автомобіля.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальним апаратом X20і може користуватися навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи, йде в комплекті з апаратом. Додатково вам знадобиться тільки ємність із фарбою, електрика та вода або розчинник (залежно від використовуваного матеріалу) для промивання апарату та шлангів після завершення робіт.
Таблиця порівняння технічних характеристик фарбувальних апаратів Dino-power:
|
Модель |
X20 |
X20i |
X24 |
X28 |
X32 |
X42 |
|
Тип контролю тиску |
механічний |
Електронний SmartControl |
Електронний SmartControl |
Електронний SmartControl |
Електронний SmartControl |
Електронний SmartControl |
|
Тип електричного двигуна |
Зі щітками, 1100 Вт |
Безщітковий, 1100 Вт |
Безщітковий, 1500 Вт |
Безщітковий, 1700 Вт |
Безщітковий, 1800 Вт |
Безщітковий, 2200 Вт |
|
Тип насоса |
Поршневий |
Поршневий |
Поршневий |
Поршневий |
Поршневий |
Поршневий |
|
Продуктивність насоса |
2,0 л/хв |
2,0 л/хв |
2,4 л/хв |
2,8 л/хв |
3,2 л/хв |
4,2 л/хв |
|
Макс. розмір сопла |
0,021” |
0,021” |
0,023” |
0,025” |
0,031” |
0,035” |
|
Макс. тиск |
210 Бар |
210 Бар |
210 Бар |
210 Бар |
227 Бар |
227 Бар |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2 літр/хв |
| Робочий тиск | 210 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | X20i |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Габарити | 48*43*52 См |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,021" |
| Продуктивність насоса | 2,0 л/мін |
| Вага нетто | 15 Кг |
| Вага брутто | 20 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
| Тип ел.двигуна | Без додаткового |
- Ціна: 27 200 ₴

