
Безповітряний фарбувальний апарат Rotmax NVT-3900
21 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: NVT-3900
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат Rotmax NVT-3900 - оптимальний професійний апарат за поєднанням ціни/якості.
Повний аналог дорогого американського апарату Graco 390! Ремонтний комплект насосу підходить на обидві моделі.
Апарат може працювати з фарбами низького та середнього ступеня в'язкості, такими як водоемульсійні фарби, морилки, лаки, ґрунтовки, масляні, акрилові і не дуже густі латексні фарби.
Висока продуктивність забезпечує велику швидкість виконання робіт, високу якість фінішного шару (набагато краще, ніж валиками та повітряними фарбопультами), скорочення витрати фарби.
У фарбувального апарату передбачена можливість подачі мастила на поршень та ущільнюючі кільця, що дозволяє збільшити ресурс виробітку ремонтного комплекту насоса.
Технічні характеристики Rotmax NVT-3900:
- Тип насоса – поршневий
- Напруга – 220 В
- Потужність електричного двигуна – 1100 Вт
- Продуктивність насоса – 2,1 л/хв
- Максимальний діаметр сопла - 0,021 "
- Максимальний тиск – 220 бар
- Максимальна довжина шлангу – 45 м
- Довжина електричного кабелю – 3 м
- Вага нетто – 15 кг
- Вага брутто – 21 кг
Комплектація Rotmax NVT-3900:
- Безповітряний фарбувальний апарат Rotmax NVT-3900
- Шланг високого тиску 15 м
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці і соплом 517
- Соплотримач
- Мастило
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sprayer |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 2.1 літр/хв |
| Робочий тиск | 220 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | NVT-3900 |
| Потужність двигуна | 1100 Вт |
| Габарити | 48*45*44 См |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,021" |
| Продуктивність насоса | 2,1 л/мін |
| Вага нетто | 15 Кг |
| Вага брутто | 21 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 220 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 21 000 ₴










