
Безповітряний фарбувальний апарат Dino-power SP-450
16 100 ₴
14 299 ₴
- Готово до відправки
- Код: SP-450
- +380 (63) 771-65-04
Безповітряний фарбувальний апарат SP-450 стане ідеальним помічником для професійного маляра, який виконує невеликі та середні обсяги робіт з фарбування не надто густими матеріалами, такими як морилки, лаки, грунтовки, масляні, акрилові і не надто густі латексні фарби, а також інші матеріали аналогічної в’язкості без вмісту абразивних частинок.
Технічні характеристики SP-450:
- Тип насоса — поршневий
- Регулятор тиску — механічний
- Напруга — 220 В
- Потужність електричного двигуна – 1000 Вт
- Продуктивність насосу 1,8 л/хв
- Максимальний діаметр сопла — 0,021"
- Максимальний тиск — 210 бар
- Максимальна довжина шланга - 45 м.
- Довжина електричного кабеля 3 м
- Вага нетто — 13.6 кг
- Ваге брутто - 16 кікг
- Габарити - 45*47*43 см
Комплектація SP-450:
- Безповітряний фарбувальний апарат SP-450
- Шланг високого тиску 15 м.
- Фарбувальний пістолет з фільтром в ручці
- Соплотримач
- Подовжувач (вудка) 50 см
- Всмоктувальний шланг з фільтром
- Манометр
- Мастило для поршня
- Інструкція з експлуатації
- Гарантія на 12 місяців
Переваги фарбувального апарата SP-450:
· Чудове поєднання ціни та якості. Висока якість апарату (у тому числі витратних елементів) і відносно низька вартість дозволяють окупити обладнання в короткі строки, мінімізувати витрати на технічне обслуговування.
· Невелика вага і компактні розміри апарату дозволяють без труднощів пересувати його по будівельному об’єкту, а також перевозити обладнання в багажнику будь - якого легкового автомобіля.
· Простота експлуатації і обслуговування. Фарбувальним апаратом SP-450 може користуватися навіть непідготовлена людина. Все, що вам потрібно для роботи, йде в комплекті з апаратом. Додатково вам знадобиться тільки ємність із фарбою, електрика та вода або розчинник (залежно від використовуваного матеріалу) для промивання апарату та шлангів після завершення робіт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dino Power Airless |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 1.8 літр/хв |
| Робочий тиск | 210 бар |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | електричний |
| Тип насоса | поршневий |
| Модель | SP-450 |
| Потужність двигуна | 1000 Вт |
| Габарити | 45*47*43 см |
| Макс. фарбувальне сопло | 0,021" |
| Продуктивність насоса | 1,8 л/мін |
| Вага нетто | 13.6 Кг |
| Вага брутто | 16 Кг |
| Максимальний робочий тиск | 210 Бар |
| Напруга мережі | 220 В |
- Ціна: 14 299 ₴


